PREDAJ A SERVIS KOMPONENTOV

Ponúkame Vám kvalitné materiáli za výhodné ceny. Tým že spolupracujeme len so silnými a kvalitou overenými subjektami, chceme Vám priniesť také služby, ktoré potrebujete, výrobky ktorým môžete veriť a za kvalitu prevedených prác ručíme vlastným menom.

PROJEKTOVANIE

Vieme Vám zhotoviť projekt TZB, FOTOVOLTAIKA, TEPELNÉ ČERPADLO na mieru pre vaše potreby a podľa vašich možností a poradiť Vám, aký systém by bol pre Vás najvýhodnejší.

REALIZÁCIE

Vieme daný projekt aj zrealizovať s ohľadom na kvalitu prevedených prác.

VEGETAČNÉ STRECHY, PARKOVISKÁ, ODSTAVNÉ PLOCHY, CHODNÍKY...

Vieme Vám zhotoviť projekt a realizáciu Vegetačných striech, parkovísk, odstavných plôch, chodníkov a námestí s využitím všetkých výhod, ktoré poskytuje patentovo chránený izolačný materiál STERED.

PORADENSTVO

Pokiaľ máte otázky, len sa pýtajte. 

DOTAČNÝ PROGRAM - ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM

Už dnes je možné čerpať dotácie z operačného programu "Zelená domácnostiam" na podporu využitia obnoviteľných zdrojov energie ako sú slnko, vietor, geotermálna energia, zem atď. Naša spoločnosť má všetky certifikáty potrebné k tomu, aby sme Vám mohli projekt navrhnúť a zrealizovať v rámci operačného programu, a aby ste mohli dotácie vo svoj prospech využiť.

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

Venujeme sa aj projektovaniu stavebných projektov s ohľadom na správnu orientáciu stavby, využitia možných obnoviteľných zdrojov energie pre bývanie s použitím správnych stavebných materiálov. Pokiaľ projekt už máte, vieme Vám ho posúdiť z hľadiska tepelných mostov a poradíme ako postupovať pri odstránení chýb, ktoré pri projektovaní vznikli.

PROJEKT A MONTÁŽ VEĽKÝCH FVE - LOKÁLNY ZDROJ

Realizujeme návrh a montáž LOKÁLNEHO ZDROJA - väčších FVE pre vlastnú spotrebu podnikateľských subjektov.


Kontakt

MDM Slovakia, s.r.o.
Nádražná 35, 909 01 Skalica, Slovenská republika
+421 (0)905 714433
+421 (0)917 194876
+421 (0)902 187837
IČO 36231789
DIČ 2020185420

TOPlist

TOPlist