Spolupracujeme s firmami, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky, služby a majú svoju históriu. Chceme aby naši zákazníci mali o dôvod viac sa k nám vracať, a aby ich spokojnosť bola našim hodnotením. 

 

STERED - vegetačné strechy a retenčné plochy

http://www.stered.sk/

Odpad z textilných materiálov používaných na výrobu poťahov a ďalších textilných dielov do automobilov, ktorý sa spracováva na tepelný a zvukovo izolačný materiál vhodný pre stavebný trh. Nielen že má viníkajúce vlastnosti, ale spracúva odpad, ktorý by za iných okolností skončil na skládke odpadov. Materiál má veľmi dlhú životnosť a výborne absorbuje do seba vodu, ktorú následne účinne odparuje, čím zabraňuje prehrievaniu či už strešného plášťa alebo plôch v okolí budovy.

KANADSKÉ KRBOVÉ KACHLE 

http://www.krbove-kachle.sk/

Firma LivMax dováža pre slovenský trh kvalitné kanadské oceľové krbové kachle a vložky s 20 ročnou zárukou na prehorenie telesa, veľkými úsporami dreva pomocou dvojkomorového spaľovania (tzv. splyňovanie) a ďalšími výhodami.

RKsystem - KEPÁK IVAN

http://rksystem.sk/

Elektroinštalácie, bleskozvody, elektrické kúrenie, zabezpečovacie systémy, výškové práce, fotovoltaika. 

SOLATUBE - svetlovody

http://www.solatube.sk/

Presvetľovací systém Solatube, je technologicky najvyspelejší produkt, ktorý je dnes k dispozícií. Svojou prelomovou technológiou, dizajnom a materiálom, poskytuje množstvo prirodzeného nezafarbeného svetla pre každý priestor.

INFRACLIMA - kapilárne rohože a nízkoteplotné vykurovanie

http://www.infraclima.sk/

Jedinečný kapilárny systém Infraclima, zabudovaný v strope, podlahe prípadne v stenách, je v spolupráci s tepelným čerpadlom víťazom v úsporách energií a zdravom bývaní. 

NEOSOLAR

http://www.neosolar.cz/

Neosolar je výrobcom, dovozcom a autorizovaným distribútorom výrobkov vhodných pre použitie v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. 

VIESSMANN - nie len vykurovacia technika

http://www.viessmann.sk/

Nemecká firma, ktorá sa venuje oblasti vykurovania a prípravy teplej vody s pomocou obnoviteľných zdrojov energie. Majú vlastný vývoj a výskum, preto si môžeme byť istý že dostávame kvalitný materiál, ktorý nielen dlho vydrží, ale aj veľa ušetrí.


Kontakt

MDM Slovakia, s.r.o.
Nádražná 35, 909 01 Skalica, Slovenská republika
+421 (0)905 714433
+421 (0)917 194876
+421 (0)902 187837
IČO 36231789
DIČ 2020185420

TOPlist

TOPlist